O mnie

Cześć ! 

Jestem Orchi , tym " kryptonimem " , że tak to ujmę będę się posługiwać na moim blogu . Nie chcę tak na początku mojej przygody z blogowaniem ujawniać swoje prawdziwe imię . Chociaż jestem świadoma , że podałam Wam gdzie mnie znajdziecie a mianowicie mojego ig'a i aska . Gdzie możecie oglądać moje zdjęcia czy zadawać mi pytania jeżeli jesteście czegoś o mnie ciekawi :)
A tak po za tym jestem zwyczajną dziewczyną , która najwyraźniej zachciała zacząć swoją skromną przygodę z " internetami " hehe . Nie będzie to idealny blog ani nie potrafię się odrazu określić czego będą dotyczyć moje posty bo jeszcze nie jestem sama co do tego pewna :)
Może Was trochę przynudzam jednak mam nadzieję , że to przeczytacie do końca . 

No więc tak : Mam 17 lat ( skończyłam niedawno a mianowicie 1 kwietnia , tak tak urodziłam się w Prima Aprillis . Zrobiłam żart swoim rodzicom . ) Chodzę do Liceum ogólnokształcącego . Jestem w pierwszej klasie o profilu dizennikarskim jednak nie wiąże z tym swojego życia . Mam zamiar iść w zupełnie innym kierunku , jeżeli to kogoś interesuje to wiążę przyszłość z dietetyką .. ale to narazie sa moje plany , marzenia . Jednym z takich największych są też studia prawnicze . Ale co ma dietetyka do prawa się pewnie zastanawiacie .. No nie ma nic w tym problem a są to moje największe na tą chwile marzenia .. Jak narazie to tyle o mnie , bo Was zanudzę pisaniem tylko o sobie . Mam tylko nadzieję , że moja przygoda z blogowaniem się nie skończy za szybko ..
Trzymajcie się ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz