środa, 20 maja 2015

Witajcie :* 

Tak ostatnio się zastanawiałam nad tym ile każda z Nas ma kompleksy . Nie znam dziewczyny / dojrzałeś kobiety , która nie miała by żadnego kompleksu . W każdej z Nas coś nam nie pasuje . Wiecznie tylko narzekamy , że nie jesteśmy takie siakie czy owakie . Nie mamy takiego ciała , takich włosów czy takiej a nie innej cery . Ale prawda jest taka , że zamiast narzekać czy któraś z Was zastanawiała się kiedykolwiek nad tym co w każdej z Nas jest coś z czego jesteśmy dumne ? Moim zdaniem ideały nie istnieją aczkolwiek zawsze możemy wyznaczyć sobie swój ideał i do niego doążyć . NIe ma rzeczy nie możliwych . Musimy zmieniać w sobie coś każdego dnia . NIe jest powiadziane to , że jesteśmy z góry na przegranej pozycji . Wystarczy chcieć . Jeżeli nie podoba nam się nasze ciało , to czy nie możemy coś z tym zrobić ? Jasne , że możemy . Nawet już teraz . Wystarczy zmienić swoje nawyki żywieniowe i odrobina sportu . :) 
Nie podoba Ci się twój styl ? Poszukaj w internecie porad na temat dobierania kolorów do siebie . Kup sobie coś nowego . Twórz nowe trendy . Wyrażaj siebie przez to co nosisz . 
A może jest coś innego co Ci się nie podoba w Tobie ? Może jest to jakaś cecha charakteru , która nie pozwala Ci iść przed siebie . Jesteś nieśmiała ? Próbuj to zwalczać , podejmij walke w zgodzie ze samą sobą . Małymi kroczkami osiągniesz co tylko chcesz . 
        N I E  M A  R Z E C Z Y  N I E M O Ż L I W Y C H . 
Wbij to sobie do głowy , i za każdym razem kiedy będziesz chciała się poddać albo kiedy Twoja silna wola Cię zawiedzie . Przypomnij sobie te słowa . Powiedz samej sobie DAM RADE , POKAŻE WSZYSTKIM JAKĄ JESTEM SILNĄ KOBIETĄ I , ŻE POTRAFIE WSZYSTKO . Przecież jesteśmy samowystarczalne nie powinniśmy przestać wierzyć w same siebie . 

Na dzisiaj to tyle kochani . W następnym poście napisze małą recenzję produktu . A jakiego ? To zostawię tajemnicą . Czekajcie , niebawem się pojawi nowy pościk :* 

Pozdrawiam / Orchii :*

1 komentarz:

  1. Motywujący post! ;)
    Ja tak samo mam kompleksy i staram się je zwalczać chodź nie zawsze mi wychodzi.
    Pozdrawiam!

    terefereitede.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń