niedziela, 10 maja 2015

LBA czyli Liebster Blog Awards .

Witajcie Kochani!

W sumie nie miałam zamiaru pisać dzisiaj notki jednak , że zostałam wytypowana do Liebster Blog Awards . Szczerze musze przyznać , że nie wiedziałam z początku o co w tym chodzi i byłam zaskoczona . Jest to małe wyzwanie dla mnie dotyczące odpowiedzenia na pytania zadane przez blogerkę Link do bloga. Cała zabawa polega na tak jakby wypromowaniu mniej znanych blogów . Możecie to potraktować jako zabawe do bliższego poznania mnie jak i opowiedzenia coś o sobie .

             1. Jak się zaczęła Twoja przygoda z blogiem ?

W sumie moja przygoda zaczęła się tak , że siedziałam sobie w domu i przeglądałam różne blogi . Spodobało mi się to co robią inne blogerki . Jak opisują swoje dni czy piszą o czymś co je fascynuje . Stwierdziłam , że sama mogłabym takie coś robić . Wpisałam pierwszą lepszą stronę do twoerzenia własnego bloga i tak o to powstał mój blog . Napisałam pierwszą notkę drugą i kolejną i tako jako mi narazie idzie . Mam tylko nadzieje , że nie skończy się szybko moja przygoda z blogowaniem bo łatwo się poddaje i rezygnuje z rzeczy .

                   2. Jakie jest Twoje hobby ?

Tak dłużej się zastanawiając nie mam określonego hobby . Bardzo dużo interesuje się sportem. Takim jednym z moich ulubionych jest piłka nożna . Uwielbiam iść pograć na boisko jednakże nie mam na to za dużo czasu . Kibicuje FC Barcelonie . Od pewnego czasu muszę też przynać , że biegam co dwa dni . Nigdy bym nie pomyślała , że będę w stanie sama wyjść o tej 19 i iść biegać . Nikt mnie do tego nie zmusza a sprawia mi to przyjemność . Nie mogę też tego określić , że jest to moje hobby ale jest to coś co lubię i robie sama z siebie .

  3. Jaki jest Twój ulubiony cytat ? Dlaczego właśnie ten ?

" Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa ." Nie mam ulubionego cytatu bo to tak samo jak by mama miała swojego ulubionego syna czy córke moim zdaniem :) . Aczkolwiek ten jest cytatem , który został mi w pamięci . Moim skromnym zdaniem jest on w 100 % prawdziwy . 

                  4. Jaki jest Twój styl ubierania się ?

Nie mam określonego stylu . Noszę i kupuję to co mi wpadnie w oko . 
Chociaż zauważyłam , że ostatnio często nosze czarne ubrania . Nie wiem z czego to wynika . Jednakże nie mam zwyczaju ubierania czegoś aby się komuś przypodobać . 

                               5. Czemu wybra. Cłaś właśnie taką tematykę bloga?


Muszę zacząć od tego , że nie wybrałam żadnej tematyki bloga . Piszę notkę o tym co mi przyjdzie na myśl danego dnia . Nie planuje notek na przód . Może z czasem się to zmieni aczkolwiek dopiero zaczynam . Są to moje początki i nie chce określać do końca o tym o czym pisze . Chce pisać o tym o czym mam ochotę i nie mam zamiaru tego zmieniać :) 

6. Co lubisz robić w wolnym czasie ?

Jeżeli jest to czas dla mnie samej to uwielbiam iść na zakupy , pobiegać czy po prostu posiedzieć w domu i posłuchać muzyki .
Ale zazwyczaj spędzam ten czas w gronie znajomych . Czy to z przyjaciółką czy to z chłpakiem czy z bardzo dobrym kolegą lub kim kolwiek . Lubię swój wolny czas spędzać aktywnie idąc na rolki czy na rower chociaż ostatnio na rower nie mogę bo mam zepsuty :(. Ale mam dni kiedy po prostu nic mi się nadzwyczajnie nie chce i wolę posiedzieć w domu i przeleżeć cały dzień . * Lazy day orchi * haha ale no takie dni ma zapewne każdy . 

7. Kto jest twoim idolem ?

Kto jest moim idolem ? Moją największą idolką jest moja mama . Oczywiście bywają dni kiedy mnie denerwuje i się z nią kłóce aczkolwiek to ją najbardziej szanuje i za wszystko jej zawdzięczam .

8. Gdzie jedziesz na wakacje ? 

Do wakacji jeszcze dwa miesiące a ja jeszcze nic nie zaplanowałam . Może to dziwne ale uwielbiam spontany . Za pewne pojade nad jakieś jezioro , które jest niedaleko miejsca mojego zamieszkania ale także spędze ten czas z przyjaciółmi i chłopakiem . Mam zamiar wykorzystać je na 200 % . Może uda mi się pojechać nad morze na domki albo gdzie kolwiek z jakąś paczką znajomych ale to wszystko wyjdzie w praniu jak zawsze . No i na pewno mam zamiar spędzić je na sportowo . Siłownia idzie w ruch :3 

9. Jakiego rodzaju muzyki słuchasz ?

Nie ograniczam się do jednego gatunku muzyki . Słucham tego co mi wpadnie w ucho . Przez co jestem osobą , która potrafi wkręcić się w obojętnie jaki klimat na imprezie . Mam nawet jedną moją ulubioną piosenkę co mnie zaskakuje , że ona jeszcze mi się nie znudziła bo słucham jej dosłownie codziennie . No ale jak to mówią człowiek zaskakuje sam siebie każdego dnia . 
Oto link do niej : 

10. Podoba ci się mój blog ?

Odwiedziłam kilka dni temu Twojego bloga i spodobał mi się styl w jaki piszesz . Bardzo przyjemnie się to czytało . Dołączam do witryny obserwujących :3 
Ps. Dziękuję za wytypowanie do LBA <3 


Nominowani : 

x http://natalii-blogg.blogspot.com/?m=1
wy-stardoll.blogspot.com
http://sabrinka123.blogspot.com/
iwusi.blogspot.com
http://zyjewmoimwlasnymswiecie.blogspot.com/
x http://nataly-natalyy.blogspot.com 
http://koniandvivi.blogspot.com/
http://terefereitede.blogspot.com/
http://odbicie-lustra.blogspot.com/
x http://ewamaliszewskaoff.blogspot.com/


Pytania dla Was : 

1. Jakie wartości są dla Ciebie ważne ?
2. Co motywuje Cię do pisania ? 
3. Czy Twoi znajomi , rodzina , przyjaciele wiedzą o tym że piszesz bloga ? Mają do niego link ?
4. W jakich trzech słowach opisał/opisała byś swój charakter ?
5. Masz marzenia , które udało Ci się spełnić ?
6. Wytyczasz sobie cele , do których starasz się dążyć ? 
7. Na co najwięcej poświęcasz swój wolny czas ?
8. Prowadziłaś/ prowadziłeś kiedykolwiek innego bloga ? Czy ten jest pierwszym ?

9. Czy jest ktoś czy coś co Cię inspiruje ? 
10. Podoba Ci się mój blog ? Co o nim sądzisz ? 

8 komentarzy:

 1. w kilku przypadkach, odpowiedziałabym tak samo jak ty :D
  podoba mi się twój blog, pozdrawiam cieplutko + follow :'))
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także odpowiedziałabym bardzo podobnie :P

  Zapraszam do mnie: testacja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Spoko blog. :)
  Obserwuję i liczę na uczciwy rewanż :)
  Zapraszam http://infinityyoung01.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za nominację! ;)
  Pozdrawiam! :)

  http://terefereitede.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Hahaha dziękuję za nominacje ^^
  Odpowiem na pytania na pewno xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://natalii-blogg.blogspot.com/?m=1

   Usuń